Říjen 2016

Jo myslím, že už to mám

19. října 2016 v 22:30 | Já
Já už jsem si konečně vybrala ročníkouvou práci!! ROČNÍKOVÁ PRÁCE= Ukončení základního vzdělání na mojí škole. Práce má mít 21000 znaků...
A já jsem si konečně vybrala téma. A budeto jak neočekávané o Harrym Potterovi. Vymysleli jsme to spolu s mamkou a jsem jí za to vděčná, že mi pomohla. Takže DÍKY MAMI! Moje práce bude obsahovat popis toho jak jsem se k Harrymu dotala, kdy jsem ho začala číst, famfrpál, moje kolej atd. Takže jsem zvědavá jak to dopadne :))

Jo a omlouvá se chyby.

Vaše Prisoner of Books

Já a moje kolej

12. října 2016 v 20:32 | Já
No takže jak bych začala? No tak hned od začátku. Ahoj na tomto blogu jsem pod jménem Prisoner of Books a jsem hrooooooozně moc veliká Potterheandka. Jo asi tak... Chtěla jsem vás seznámit s tím do jaké koleje mě klobou zařadil podle pottermore.com!!!!
No když jsem si dělala test, tak mě klobouk zařadil do Zmijozelu. Jsem na sebe PYŠNÁ a to hlavně, proto že mám tuhle kolej ráda. No a to ne jenom, ptot že tam byl i Draco, ale prostě mě přitahuje tím kouzlem, tajemstvím, Tajuplnost a vše co k této koleji patří. No o hůlce vám povím zase někdy jindy.
Vaše Prisoner of Books