Listopad 2016

Fantastická Zvířata a Kde je Najít

20. listopadu 2016 v 21:58 | Já
Takže abych začala, nějak srozumitelně? Byla jsem na filmu Fantastická Zvířata a Kde je Najít. Všichni okolo mě říkali: "Nechoď na to je to úplně něco jiného jak Harry, nebude se ti to líbit." A pokaždé když jsem to slyšela, tak jsem si pomyslela: "Ale ono to má být něco jiného jak Harry... Proč bych na to neměmla jít? Třeba se vám to nelíbilo... No a? Já se na to těším a jsem zvědavá jaké to bude." Takhle jsem si to opakovala porád dokola v hlavě.
Když jsem přišla domů z filmu, tak jsem byla plná dojmů, byla jsem úplně mimo.... Jak mi ti lidé mohli říkat ať tam nechodím. Ještě půl hodiny potom co jsem přišla domů mi tlouklo srdce jak zběsilé. A zase jsem měla pocit, že jsem udělala správnou věc když jsem tam šla. Bylo to něco jiného jako Harry to ano, ale nemělo to být pokračování nebo dokonce zkopírovaný Harry. Má to bát příběh co se odéhrál ještě před Harrym v době Grindelwalda.
Celkové shrnutí. Nadšená z filmu, zpracování, herců a celkově děje. Jsem ráda, že z toho udělají serii okolo 5 filmů, protože si to zaslouží pokračování.
vaše Prisoner of Books